+HOMEPAGE

We are offering the best hosting companies which are home to numerous websites and preferred by millions of customers all over the world. Choose the one you like and start your website today.

RANK
COMPANY
PRICE
FEATURES
DETAILS
VISIT SITE

best web hosting

$1
$4.99


Türkçe Panel & Türkçe Destek

Bedava Domain, Sınırsız Web Alanı
Sınırsız Trafik, Linux & Win Hosting
Para İade Garantisi

80% Discounted Price! >> Visit Site >>

14 Milyona Yakın Müşteri
Bu Siteyi Seçti

Visit Site

2
hostpapa hosting site
$3.95
Ücretsiz Alan Adı, Limitsiz Alan & Bandwith
7/24 Chat Desteği

3
en iyi joomla web host
$3.96
Sınırsız Alan, Sınırsız Trafik
Ücretsiz Transfer, Bedava Domain

4
en kaliteli cpanel host
$3.95
$200 Adwords ve Bing Reklam Kredisi
Ücretsiz Domain

5
ucuz hosting php
$1.95
Ücretsiz Dedicated IP
Bedava Domain, Website Tasarlayıcısı

7
affordable web hosting coupon
$3.75
1995’den beri Web Hosting Hizmeti
Yahoo’nun Kurduğu Hosting Şirketi

7
indirimli hosting kampanyası
$4.00
Ücretsiz Taşıma, 1000GB Bandwith
Site Tasarlama Aracı

8
linux wordpress hosting
$3.97
Sınırsız Alan, Sınırsız Trafik
Bedava Domain

9
ucuz domain hosting sitesi
$15.00
VPS Hosting
Sınırsız Bandwith, SSD Depolama

10
liquidweb review inceleme
$49.00
Cloud VPS, Dedicated Hosting
Intel Xeon Sunucular

 

Web Sitenizi Kolayca Kurun, %100 Memnuniyet Garantisi!


Bu sitede incelenen tüm web hosting şirketleri websitelerinizle ilgili tüm işlemleri kolayca yapabilmenizi sağlayan kontrol panellerini müşterilerine sunmakta ve WordPress, Joomla, OpenCart gibi 100’den fazla yazılımı birkaç tıklamayla websitelerinize kurmanızı sağlayan sistemler içermektedirler. Listelediğimiz web hosting firmalarının tamamı %99.9 uptime oranını ve memnun kalınmayan durumlarda %100 para iadesini garanti etmektedirler.

GoDaddy’nin sunduğu “cPanel” kontrol paneli ve “Installatron” kolay yazılım kurma uygulaması:
cpanel

GoDaddy Web Hosting. Bedava Domain + Hosting = $1


Nasıl Satın Alacaksınız?

“Seç” Butonuna Tıklayarak Web Hosting Satın Alma İşlemine Başlayın.
Aylık $1 Hosting Paketi İçin Ekonomik Plan ve 12 Ay Seçeneğini Seçebilirsiniz.

domain hosting satın alma 1

 

Ücretsiz Alan Adınızı Ekleyin ve Devam Edin. Siparişinizi Gözden Geçirin, Bu Adımda İndirimin Uygulandığını Göreceksiniz. Satın Alma Adımına Geçin ve İşlemlerinizi Tamamlayın. Web Hosting Hesabınız Hemen Aktif Olacaktır.

domain hosting satın alma 2

 

Soru & Cevap Videoları


Web Hosting Nedir?

[wp_colorbox_media url=”http://www.youtube.com/embed/lfEBduoNLng” type=”youtube” hyperlink=”http://hostingsnet.com/wp-content/uploads/v-whatishosting.jpg”]

Paylaşımlı Hosting Nedir?

[wp_colorbox_media url=”http://www.youtube.com/embed/hSLZuoJcdmY” type=”youtube” hyperlink=”http://hostingsnet.com/wp-content/uploads/v-sharedhosting.jpg”]

Dosyalar Nasıl Yüklenir?

[wp_colorbox_media url=”http://www.youtube.com/embed/zfRIP0hsnbw” type=”youtube” hyperlink=”http://hostingsnet.com/wp-content/uploads/v-cpanelhosting.jpg”]

WordPress Nasıl Kurulur?

[wp_colorbox_media url=”http://www.youtube.com/embed/U96cF3wQgrg” type=”youtube” hyperlink=”http://hostingsnet.com/wp-content/uploads/v-wordpresshosting.jpg”]

Email Hesabı Nasıl Oluşturulur?

[wp_colorbox_media url=”http://www.youtube.com/embed/HLwDaMVyRaI” type=”youtube” hyperlink=”http://hostingsnet.com/wp-content/uploads/v-webmail.jpg”]

Web Site Nasıl Yedeklenir?

[wp_colorbox_media url=”http://www.youtube.com/embed/6BqztzgxLVM” type=”youtube” hyperlink=”http://hostingsnet.com/wp-content/uploads/v-websitebackup.jpg”]

 

Hosting Seçim Kriterleri


Yabancı Hosting ve Avantajları

Sözkonusu web hosting olunca, sağlam ve güvenilir bir seçenek için servet harcamak zorunda değilsiniz. Teknoloji gelişmeye ve beraberinde daha uygun fiyatlı duruma gelmeye devam ediyor. Birçok webhosting firması da bu durumu müşterilerine yansıtıyor. Ekonomik fiyatlar olmadan bir hosting firmasının ayakta kalması düşünülemez. Kaliteli bir webhosting firması ile çalışmadıkça, tatmin edici ve başarılı bir siteye sahip olmak mümkün değildir. Dünyaca bilinen yurtdışı hosting firmaları size klasik deyimle kaliteyi ucuza sunuyorlar. Peki bunu nasıl başarıyorlar? HostPapa ve GoDaddy’yi ele alalım. 2014 Mayıs ayı sonu verilerine göre HostPapa’da barındırılan website sayısı 200 bin’in üzerinde, GoDaddy’de ise bu sayı milyonlar mertebesinde. Türkiye’nin en çok siteye ev sahipliği yapan yerli hosting firmalarından biri olan ismini vermeyeceğimiz bir şirkette ise host edilen site sayısı 140 bin düzeyinde. Sonuç olarak tüm dünyaya hitap eden dev hosting firmaları daha çok müşteriye hitap ediyorlar. Bu da beraberinde daha çok teknolojik yatırımı, daha fazla kaliteyi ve daha ekonomik çözümleri getiriyor. Amacımız yerli hosting firmalarını kötülemek değil, elbette içlerinde işlerini çok iyi ve hakkıyla yapanlar var. Ancak takdir edersiniz ki dünyanın en iyi hosting firmalarının bulunduğu ABD’de teknolojik altyapı Türkiye’dekinin fersah fersah üstünde, dolayısıyla bunun fiyatlara yansıması da normal. Türkiye’deki hosting firmalarının performans/fiyat oranlarıyla dünyanın en iyi hosting firmalarıyla yarışmaları mümkün değil.

Teknik Özellikler ve Müşteri Memnuniyeti

Öncelikle, listelediğimiz hosting firmalarınca barındırılacak siteleriniz çok hızlı açılır. Sunucuların yurtdışında olması sizi tereddütte bırakmasın. Google yada Facebook Türkiye’de nasıl hızlıysa, ABD sunucularında barındırılan siteleriniz de Türkiye’den ziyaretler için öyle hızlı olacaktır. Dünyanın en iyi hosting firmaları müşterilerine dünyanın en iyi kontrol panellerini sunuyor. Hemen her dilde ve en önemlisi Türkçe kontrol panelleri mevcut. Hiçbir teknik bilginiz olmadan dahi kolayca ihtiyacınız olan her şeyi yerine getirebiliyorsunuz. Hazır kurulum paketleri sayesinde birkaç tıkla ister eticaret sitesi, ister wordpress, isterseniz bir forum yada canlı destek yazılımı kurmanız mümkün. Dosya yönetimi, eposta hesapları, veritabanları erişimleri ve bir hosting paketinde ihtiyacınız olan tüm işlemler gelişmiş kontrol paneli arayüzüyle çok kolay. Koşulsuz müşteri memnuniyetini düstur edinmiş bu firmalar memnun kalmadığınız durumda paranızı iade garantisi veriyor. Ayrıca 7/24 chat, eposta ve telefon yoluyla müşteri desteği bu hosting şirketlerinin olmazsa olmazlarından.

Çok Fazla Alan, Çok Fazla Trafik, Çok Fazla Özellik

Dünyanın en iyi hosting firmaları size başta disk alanı ve bandwith olmak üzere hemen her şeyi çok fazla miktarlarda yada sınırsız sunar. Elbette teorik olarak hiçbir hosting alanı ve bant genişliği sınırsız değildir, üzerinde çalıştığı donanımla sınırılıdır. Ancak youtube veya facebook gibi gün içinde milyarların ziyaret ettiği bir websiteniz yoksa, bu devasa özellikler pratikte size fazlasıyla yetecektir. Özellikle Türkiye’de çok basit ve küçük hizmetler için dahi fazladan ücret talep eden yerli hosting firmaları düşünüldüğünde, dünyanın en iyi hosting firmaları adeta birer nimettir.

Ucuz ve Kaliteli Hosting Mümkün

Eğer bir websitesi işletiyorsanız, işletme giderlerinizi azaltmak, harcamalarınızı mümkün olduğunca düşük seviyede tutmak istersiniz. Ucuz webhosting bunun için iyi bir başlangıç olacaktır. Sakın ola ucuz hosting’i kalitesiz hosting ile bir tutmayın. Bugün dünyanın en iyi web hosting firmaları müşterilerine en ekonomik hosting çözümleri sunan dünyaca ünlü ve köklü firmalardır. Webhosting için yüksek miktarlarda para harcamanın hiçbir avantajı ve anlamı yoktur.

Sonuç olarak:

İnternetin global olduğu ve websitelerimizin tüm dünya insanlarına açık olduğu bir çağda, yabancı yada yerli hosting ayrımından ziyade, iyi hosting kötü hosting ayrımı yapmamız yararımıza olacaktır. Tüm yerli hosting firmaları kötü olmadığı gibi, tüm yabancı hosting firmaları da iyidir diyemeyiz. Ancak içlerinde dünyaca ünlü hosting firmalarının yer aldığı bir takım hosting firması gerçekten “en iyi hosting” deyimini fazlasıyla hak ediyor.

 

Yardım İster Misiniz? Bize Ulaşın…


Dünyanın en iyi web hosting firmalarını listeledik ve değerlendirmelerinize sunduk. Web Hosting satın alma veya web site kurulumuyla ilgili soru, istek yada problemleriniz mi var? Her türlü soru, görüş, talep ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Mesaj Gönderin

 

Sıkça Sorulan Sorular: 

Domain Nedir, Hosting Nedir?
Domain(alan adı) sitenizin ana adresidir; google.com, facebook.com gibi. Hosting ise sitenize ait dosyaların disklerde depolanmasıdır. Bir sitenin çalışabilir durumda olması için domain ve hosting hizmetinin alınmış olması gerekir.

Domain ve Hosting Nereden Alınmalı?
Domaini ve hostingi dilediğiniz yerli ya da yabancı güvenilir bir firmadan alabilirsiniz. Domain ve hostingin aynı firmadan alınma zorunluluğu yoktur ancak domain ve hosting aynı firmadan alınırsa sitenizin çalışması için ekstra bir ayar yapmanıza gerek kalmaz. Domain farklı firmadan alınmışsa dns(nameserver) ayarları yapılmalıdır. Bu oldukça kolay bir ayardır. Bizden, domain firmanızdan ya da yeni hosting firmanızdan bu konuda destek alabilirsiniz.

Hosting Firmasını Nasıl Değiştirebilirim?
Öncelikle yukarıdaki sorunun cevabında anlatıldığı gibi dns ayarlarından domaininizi yeni hosting nameserverlarına yönlendirmelisiniz. Bu aşamadan sonra dosyalarınızı yeni firmanıza taşıyabilirsiniz. Eski hosting firmanızın kontrol panelinden sitenizin yedeğini alıp yeni kontrol paneline yükleyebilirsiniz. Web hosting firmaları ücretsiz site transferi işlemleri yapmaktadırlar, dilerseniz bizden de ücretsiz site transferi talep edebilirsiniz.

Web Hosting Türleri Nelerdir?
Shared(paylaşımlı), vps ve dedicated olmak üzere 3 temel hosting çeşidi vardır. Sitenize aylık 300 bin ziyaretçiden fazlasını beklemiyorsanız iyi bir firmadan aldığınız shared hosting sizin için fazlasıyla yeterli olacaktır. Sitemizde shared hosting planlarının özelliklerine ve fiyatlarına öncelik verilmiştir.

Websitemi Ücretsiz Kurup Tasarlayabilir Miyim?
Evet. Sitenizi ücretsiz kurup istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Hazır kurulum paketleriyle dilediğiniz türde bir websitesi kurabilirsiniz. Örneğin WordPress ile kişisel veya kurumsal bir site ya da Opencart ile alışveriş sitesi sahibi olabilirsiniz. Bunlar gibi onlarca yazılım kontrol panelinden kolayca kurulur.

WordPress Nedir?
WordPress şu an bu site dahil internet üzerindeki sitelerin yaklaşık %40’ının kullandığı site kurma ve yönetme sistemidir. Her türlü website için WordPress’i tavsiye ediyoruz. WordPress ile sitenizi yönetmek çok kolaydır, binlerce tema ve eklentiden dilediklerinizi çok kolay bir şekilde seçip kurarak hayalinizdeki websitesine sahip olmanızı sağlar.

Son Eklenen Makaleler: 

WordPress Web Hosting
WordPress paneli pek çok profesyonel ve kişisel web sitesi açan kişi tarafından tercih edilen bir paneldir. Kullanımının kolay olması ve pek çok ayarın otomatik yapılabilmesinin yanı sıra sunduğu eklenti çeşitliliği ile ek özelliklerin kolay ulaşılabilir olmasını sağladığı için çok tercih edilmektedir…

Ucuz ve Kaliteli Hosting
Web siteniz için olmazsa olmaz ve vazgeçilmez bileşenlerden olan hosting hizmetini doğru seçmek sıkıntısız bir süreç için çok önemlidir. Siteninizin büyüklüğü, gelen ziyaretçilerinizin anlık maksimum minimum trafiği, sitenizin yapısı ve içindeki ögeler ve değişkenler performansınızı etkilerken sitenizdeki ziyaretçilerinde sitede kalma ve sayfalara ve reklamlara tıklama durumlarını etkilemektedir. Eğer düşük performanslı bir siteniz bulunuyorsa giren ziyaretçi hemen ya da çok kısa süre içerisinde sitenizi terk eder ve sitenizdeki içerikler kimse tarafından görüntülenmez…

Domain ve Hosting Almak
Bir internet sitesine sahip olmak istiyorsanız bağlangıç için yapmanız gereken iki önemli nokta bulunmaktadır. Bunlar domain ve hosting satın almak olarak her yerde karşınıza çıkar. Pek çok kullanıcı için karıştırılabilen kavramlar olmakla birlikte aslında çok farklı şeyleri ifade ederler. Domain demek sitenizin adı demektir. Yani www.xyz.com sizin domaininizdir. .com’un yanı sıra .net, .org, .tech gibi çok farklı domain yanı alan adı uzantıları bulunmakta olup, yapacağınız işe ve sitenizin durumuna göre uygun bir adı seçmeniz önemlidir…

Hosting Alırken Dikkat Edilecekler
İçeriklerinizi barındırmak için alcağınız hosting hizmetini seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok parametre bulunmaktadır. Öncelikle hosting alırken size sunulacak seçeneklerin fiyat ve performansını etkileyebilecek değişkenlerden bahsetmek gerekir. Bunların başında ihtiyaç duyduğunuz hosting depolama alanı gelmekte olup, fiyatı en çok etkileyen değişken olarak ortaya çıkacaktır…

Dedicated Web Hosting
Hosting hizmetinden faydalanmadan önce, hosting ihtiyaçlarınızı belirlemeniz ve bunun devamı olarak ihtiyacınız olan hosting türünü seçmeniz gerekmektedir. Seçebileceğiniz hosting türleri arasında Shared hosting hizmetleri, VPS olarak tanımlanan Virtual Private Server’lar, VDS olarak kısaltılan Virtual dedicated server, ya da dedicated olarak anılan mevcut sunucunun tamamının tek müşteri tarafından kullanıldığı türler bulunmaktadır…